PROFIL FIRMY
     

Firma Kovo-Lak s.r.o. nadväzuje na 15 ročnú tradíciu majiteľov firmy vo výrobe drôteného programu a jeho kombinácie s ostatnými kovovými polotovarmi ako trubka, profilová oceľ, plech. Základný výrobný program v oblasti bytových doplnkov z drôtu bol postupne rozšírený o výrobu prezentačných stojanov na predaj náradia, stojanov na pohľadnice a prospekty, drôtené kontajnery, koše a regály. V poslednej dobe pribudla výroba pre kompletné vybavenie predajne drôtenými policami, košmi a príslušenstvo kasa-boxu na umiestnenie doplnkového tovaru pri kase pre obchodný reťazec BILLA na Slovensku.

     

K naplneniu úvodného motta "Vy viete čo, my vieme ako!" nás oprávňujú výsledky dosiahnuté v procese navrhovania nových tvarov výrobkov. Sme vlastníkmi niekoľkých priemyselných vzorov v oblasti bytových doplnkov. Disponujeme kreatívnymi pracovníkmi. Podľa Vašich produktov a základnej predstave o spôsobe ich prezentačného predaja Vám navrhneme technické riešenie, výrobu vzoriek (aj alternatívne) ako aj následnú sériovú výrobu s možnosťou voľby rôznych druhov povrchovej úpravy.

      Možnosti povrchových úprav :
- striekanie práškovými farbami (rôzne odtiene) vo vlastnej lakovni
Povrchové úpravy zabezpečované v kooperácii :
- poplastovanie polyetylénom (rôzne odtiene)
- galvanické zinkovanie (rôzne odtiene)
- galvanické niklovanie
- galvanické chrómovanie
- žiarové zinkovanie


Našimi zákazníkmi sú okrem tuzemských aj firmy v rôznych štátoch Európy ako Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Maďarsko, Rakúsko, Bosna a Hercegovina a Čechy. Okrem výroby produktov Vám ponúkame aj reklamný polep, balenie a transport vlastnou autodopravou.